תספורת ילדים

תספורות ילדיםיש הורים אשר ממעיטים בערכם של תספורות ילדים. כך תמצאו המון הורים שלא מספרים את ילדיהם כמעט בכלל (חוץ מקצוות שערן של הילדות). זוהי זכותם המלאה להחליט החלטה שכזו. אנחנו כאן כדי לתת את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר עבורכם – ההורים המעוניינים להעניק לילדיהם תספורות צעירות, רעננות וחדשניות.

קודם כל ולפני הכול אנו מאמינים כי מדובר בעניין של גישה נכונה. ילדים הם לקוחות מיוחדים מאוד. חלקם הגדול יגיעו בפעם הראשונה למספרה ולכן עלינו להפוך את התספורת לחוויה נעימה וכיפית (בייחוד כאשר היום יותר מאי פעם זקוקים הילדים להמון גירויים). המטרה העיקרית שלנו בסלון היא להעניק לילדיכם האהובים תספורת ילדים שירגישו בה נוח ובטוח ויהיה לכם וגם להם קל לסדר את השיער ולעצב אותו בכל בוקר לפני שהם הולכים לגן או לבית הספר. כמובן שכיאה לילדים של היום, יש להם לא מעט דרישות והם מפתחים טעם אישי כבר מגיל קטן. לכן אנו נתאים את התספורת גם לטעמם האישי ולרצונם.

אז מאחר שהכול כבר נאמר נשאר לסכם באמרה ” ספר ילדים או לא ספר בכלל”. אנו מזמינים את ההורים והילדים להגיע אל סלון “Hair beauty” וליהנות מכל העולמות –  תספורת לכם וכן תספורת ילדים הכוללת חוויה נהדרת עבורכם ועבורם. אנו נוכיח לכם כי ניתן לבצע תספורת ילדים בקלי קלות, במומחיות ומקצועיות וללא בכי או דרמה מיותרים.

שינוי גודל גופנים