תספורות גברים

תספורות גבריםתספורות גברים ~ חשבתם שרק נשים מתהדרות בתספורות ותסרוקות? ברור שלא! אחרת לא הייתם נמצאים בדף ומחפשים את הדבר החם הבא – תספורות גברים שהם המלה האחרונה בתחום עיצוב השיער. אנו ממליצים לכם הגברים להמשיך לקרוא ולגלות שתספורת גברים לא חייבת להיות משעממת ואפרורית. הגיע הזמן לשים קצוץ על הקצוץ! תספורת גברים כמו שלא הכרתם

הכול על תספורות גברים:

כפי שכבר ציינו קודם לכן, גברים רבים מעדיפים לספר את שערם כך שיהיה קצוץ לגמרי, אפילו עד לקבלת שיער כמעט קירח. הסיבה לכך היא להיפטר מהצורך הזה לטפח את שערם; צורך השמור כנראה לנשים בלבד. עם זאת, תמצאו גברים רבים (וביניהם גם אתם) שבוחרים לעצב את שערם בתספורת נכונה ומתאימה.

כיום, הטרנדים החמים לתספורות גברים הם: ה”בוי לונדון” – מראה של גבר לונדוני בעל שיער קצוץ שבהדרגה הופך למלא. תספורת “יהודה לוי” – הקוצים הארוכים המרוחים בג’ל. לצד שני תספורות גברים אלו יהיו גם התספורות הקבועות והם: “גאלח”, תספורת קצוצה “דק דק”. אם בא לכם להיראות חדשניים יותר “”Hair Beauty” – המומחים לתספורות גברים ממליצים על חצי ראש מגולח וחצי ראש עם שיער.

עדיין מתלבטים? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להחליט.  לא משנה באיזו תספורת תבחרו תזכרו כי אליה להיות בעלת נוכחות. הצוות שלנו יעשה הכול כדי להעניק גם לכם הגברים את התספורת המושלמת עבורכם. אנחנו מחכים לכם עם מגוון רחב של תספורות גברים שיתאימו למבנה הפנים שלכם לאורח החיים שלכם ויקלעו במדויק לטעמכם האישי.

שינוי גודל גופנים