תספורות אופנה

תספורות אופנהמי מאיתנו לא רוצה להרגיש מיליון דולר כשהיא יוצאת מהמספרה ובאמתחתה תספורת חדשה; להסתכל בראי ופשוט לראות כוכבת – שיער מסודר ומעוצב בדרך שאת אוהבת. כדברי האמרה “אם כבר אז עד הסוף”, כשאת פוקדת את הספר שלך את מעוניינת לקצר את שיערך ולהתאים את המראה את סגנון התספורת הנכון בשבילך.
“סיי נו מור! את רוצה תספורת אופנה שתחמיא למבנה גופך ופניך ושתתאים גם לאורח החיים שלך ולסטייל שלך!

במספרת “Hair Beauty” אנו נתאים לך תספורות אופנה שתמצא חן בעיניך. חמודי והצוות הם המומחים לכך, כך שבכל פעם שאת מסתפרת, את יודעת כי תקבלי מחמאות רבות ולהיות שמצאת את התספורת הנכונה עבורך.

מלבד ההתאמה המושלמת לכל אחת מציעים Hair beauty את קווי התספורות העדכניים בעולם יחד עם הגזרה הנכונה והאופנתית ביותר ובקיצור את התספורות האופנתיות ביותר. אצלנו תוכלי ליהנות מקארה הישר והמדורג, דרך קווי השיער הקצרים והארוכים כאחד ותספורות לכל אורך שיער: לשיער קצר, לשיער באורך בינוני ולשיער ארוך.

אנחנו מעניקים קווי תספורת המתאימים לאופיה של הלקוחה ולסגנון חייה. כלומר תספורות פרקטיות ונוחות לתחזוקה, תסרוקות חדשנית לצעירות הנועזות יותר, תספורות רכות ונשיות – לכל גיל וגיל.

חמודי מקפיד להתעדכן ולהשתלם כך שלקוחות הסלון יוכלו ליהנות מהחידושים האחרונים בתחום ומהטרנדים החמים ביותר של תספורות אופנה. התספורות שרואים במגזינים ובאתרי האינטרנט, על ראשיהן של הדוגמניות המובילות בעולם.

שינוי גודל גופנים