תוספות שיער בצפון – השאלות שלכן התשובות שלנו

חשבתן שאתן יודעות הכול על תוספות שיער? תחשבו שוב! חמודי מעצב השיער המומחה לתוספות שיער עונה על השאלות החשובות באמת. 

תוספות שיער בצפון סחפו את תושבות האזור והפכו למאסט בעקבות הכוכבות ההוליוודיות, כוכבות הביצה הישראלית ובקרב הנשים בכלל. נשים רבות מגיעות אל הסלון של המעצב השיער שלהן אם שאלות חשובות באמת על השיטות השונות לחיבור התוספות, על מראה השיער לאחר התוספות. חמודי, מנהל סלון Hair Beauty  בעכו נרתם למשימה ועונה על שאלות חשובות.

שאלה:

אני מעוניינת בתוספות שיער, אך מתלבטת מהי השיטה הטובה ביותר? לייזר? הלחמה? קליפסים? מה כדאי?

תשובה:

כמומחה לתחום תוספות שיער בצפון אני יכול בוודאות לומר כי אין שיטה אחת יותר טובה מהאחרת. אולם, השיטה שאני ממליץ עליה היא הלייזר או הלחמת שיער בקרטין שלא פוגעת בקרקפת וניתן לחפוף את השיער ולעשות תסרוקות באופן רגיל ולהתנהל איתו כמו שאת מתנהלת עם השיער הטבעי שלך בשגרת היום-יום שלך.

תוספות שיער בצפון

תוספות שיער באזור הצפון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שאלה:

יש לי תוספות שיער והייתי רוצה לדעת כל כמה זמן לחפוף את השיער ואיך?

תשובה:

ללקוחות שלי המבקשות תוספות שיער בצפון אני אומר תחפפו את השיער פעמיים בשבוע לכל היותר וכמובן עם שמפו ללא מלחים. גם לשיער טבעי, שאינו מחובר לתוספות שיער או שאינו עבר החלקה, אני ממליץ שמפו ללא מלחים והסיבה לכך היא ששמפו רגיל שיש בו מלחים עלול להזיק לשיער לטווח ארוך. כמובן שאם ביצעת הלחמת שיער או הארכת שיער בלייזר, עלייך להגיע פעם בכמה חודשים לסלון ואז מבצעים פירוק והרכבה של התוספות.

שאלה:

האם יש עונה מועדפת לביצוע תוספות שיער והאם לאחר הטיפול השיער נראה טבעי?

תשובה:

התשובה הראשונה היא לא. אין עונה מסוימת לביצוע תוספות שיער בצפון או בכלל. באשר לחלק השני בשאלה שלך, כפי שכבר ציינו קודם ניתן להתנהג עם תוספות השיער באופן טבעי לחלוטין. את יכולה לאסוף את השיער בכל רגע נתון, לבצע החלקה עם את מעוניינת בכך, לעשות תסרוקת מעוצבת עם סיכות או קשת וכדומה.

נגדיל ונאמר כי השיער שאנו מייבאים בסלון Hair Beauty  הוא שיער 100% טבעי שלא עבר צביעה או שימור בחומרים כאלו ואחרים. החומרים שאנו משתמשים בהם לחיבור תוספות השיער הוא אינם מזיקים.

רוצה לקבל מידע נוסף? התקשרי אלינו עוד היום ל-077-5517127 או 054-9289324 

שינוי גודל גופנים