תוספות שיער בפאות חלקיות

 

תוספות שיער בפאות חלקיות

 

תוספות שיער בפאות חלקיותתוספות שיער בפאות חלקיות – סלון “הייר ביוטי” גאה להיות בין הראשונים בצפון להציע ללקוחותיו שיטה חדשה ובטוחה לתוספות על ידי שימוש בפאות חלקיות.
שיטת העבודה עם הפאות החלקיות מותאמת באופן אישי לכל לקוחה ומספקת את התשובה ההולמת לאלו הסובלות מפדחת דלילה.

מהי השיטה לתוספות שיער בפאות חלקיות?

מדובר בשיטה חדשנית המעניקה את הפיתרון האולטימטיבי לנשים בעלות שיער דליל מאוד, וזאת באמצעות תוספות שיער המונחות על רשת מוסתרת, פאה חלקית המיועדת לשילוב עם השיער הטבעי ברום הקרקפת.
אם תבחרי בשיטת תוספות שיער בפאות חלקיות, כל שעלינו בסלון יהיה לעשות הוא להתאים אותה לגודל השטח הדליל שבקרקפת וכמובן להתאים את הפאה החלקית למרקם שיערך הטבעי וצבעו.

חשוב להדגיש כי לא מדובר בפאה, אלא בתוספת שיער שאותה שוזרים על רשת דקיקה ומשמשת כמו פאה לכיסוי ומילוי אזורים של שיער דליל במרום הקרקפת.

אנו בסלון הייר ביוטי חושבים על עור הקרקפת שלך ועל טיפול נכון בקרקפת ולכן החלטנו להעניק לך ולשאר הלקוחות (גברים ונשים כאחד) טיפול חדשני ומתקדם. בשונה מהדבקת תוספות שיער, או פאות המודבקות ישירות על הקרקפת וכך עלולות לגרום לבעיות בעור, בשיטת תוספות שיער ופאות חלקיות מתבצעת שזירה של התוספת בין השיער הדליל ללא דבק וללא כל פגיעה בקרקפת.

כיצד מתבצעת השזירה של תוספות שיער בפאות חלקיות?

שזירת הפאה החלקית נעשית מסביב לאזור המטופל. את השיער הדליל שמתחתיו שולפים החוצה דרך הרשת שאותה אנו מניחים על הקרקפת, ומתמזג עם תוספות השיער. כך אנו בהייר ביוטי יוצרים מראה שיער טבעי, מלא ויפה. חשוב לציין כי ניתן לחפוף את התוספות, לצבוע אותן לא כל חשש, שכן גם הקרקפת מתנקה מבעד לתוספות אודות לרשת האוורירית.

חייגי אלינו כבר עכשיו וקבלי את המידע המלא על תוספות שיער בפאות חלקיות       

שינוי גודל גופנים