שיקום השיער

שיקום שיער פגוםישנן נשים שבתחילה טיפול לשיקום השיער יישמע להן מעט תמוה. מדוע זקוק שיערנו לשיקום ולטיפול מחודש? אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחום טיפוח השיער ועיצובו היא השיער הפגום; כלומר שיער שאת מתקשה לסדר, שיער “קופצני” שפשוט מורד בך בכל בוקר מחדש, שיער “חסר חיוניות”, דהוי או שיער חסר גמישות שנוטה להישבר, להיקרע ולנשור.

את בטח יודעת כי הבעיה העיקרית של שיער פגום היא עיצובו. נשים רבות מתמודדות  בדיוק כמוך עם אי היכולת להפיק משיערן מראה רענן שמחמיא להן.

הסירי חשש מלבך! הפתרון לכך הוא שיקום השיער באמצעות טיפול עמוק. במהלך הטיפול מחדירים חומרי הזנה ומילוי לעומק השערה אשר ממלא סדקים בגוף השערה, עוטף אותה במעטה השומר על בריאותה ומונע פגיעה נוספת בעתיד. טיפולי שיקום יחזיר לשיערך את מראה הבריא ויעניק לו את הגמישות הנחוצה לעיצוב השיער בסגנונות שונים. השיער שלך מיד יראה טוב יותר ותחושי בהבדל.

מה עוד חשוב לדעת? טיפולי שיקום עמוקים לשיער נוטים ליצור שיער חלק, כך שבנוסף לשיער בריא תוכלי ליהנות גם משיער חלק יותר. כמובן שאת הטיפולים העמוקים לשיקום שיער פגום מבצעים רק אצל המומחים לכך.

מעצב השיער חמודי, בעל מספרה בעכו הוא מהמומחים בארץ בתחום הטיפול השיקום לשיער והכתובת לפנות אליה לכל הגרות באזור הצפון כולו והגליל המערבי בפרט.

אחרי טיפול שיקום לשיער במספרת “Hair Beauty” בעכו בטוח ששיערך יקצור מחמאות רבות!

שינוי גודל גופנים