צבע לשיער ב-10 דקות

צבע לשיער ב-10 דקותמה הטעם לחיים אם מידי פעם לא מכניסים לתוכם שינויים וחידושים. החברות המקצועיות למוצרי הצבע לשיער מתחדשות ומוציאות לשוק צבעי שיער חדשניים המיועדים להיות בריאים יותר לשיער, קלים יותר לעבודה ואנחנו כמובן מתחדשים יחד איתם. צבע לשיער ב-10 דקות כגון צבעים אלו יוצרים כיסוי מלא לשיער שיבה את צבע השיער לפי טעמה של הלקוחה.

כן, שמעתן נכון! צבעי השיער החדשניים חוסכים לנו ולכן בזמן יקר ומאפשרים לצבוע את השיער תוך 10 דקות בלבד.

הסלון שלנו לא היה יכול להיוותר אדיש למגמת צבעי השיער הבריאים – צבע שיער ב-10 דקות – מגמה המפחיתה את זמן החשיפה של השיער לחומרים הפעילים בצבע השיער ומזרזת את זמן תגובתו של השיער לחומרי הצבע. כך שכיום ביכולתך להגיע אל הסלון שלנו וליהנות מצבע שיער חדש, רענן ומחמיא, שמעניק כיסוי מלא לשיער שיבה ויוצר שינוי מוחלט וחדש בגוון השיער – כל זאת כאמור בעשר דקות בלבד.

אז הגיע הזמן להתחדש. הזמנים בהם היה עלייך לשבת במספרה ולהישאר עם צבע השיער הטרי על הראש למשך חצי שעה ולהמתין לסיום פעולת החומרים, חלפו מזמן. בסלון “Hair Beauty”, מקפידים להתעדכן ולהתחדש. השתתפות בימי עיון, כנסים מקצועיים והשתלמויות שונות הם רק חלק מהיעדים שלנו. לפיכך אנו גאים ליצור מהפכה ולהנגיש לקהל הלקוחות שלנו צבע לשיער ב-10 דקות.

שינוי גודל גופנים