צבע לשיער ללא אמוניה

צבעי שיער ללא אמוניהאתן ודאי יודעות כי צבעי שיער סטנדרטיים שבהם משתמשים במספרות על פי רוב מכילים בין החומרים הפעילים שבתוכם גם אמוניה. האמוניה היא שמעניקה לצבע השיער שעל ראשנו את הריח החריף שכל כך מזוהה איתה ואופייני לה. אך הריח החריף אינו הבעיה היחידה בצבעי שיער אלה ולכן היום קיימים צבעי שיער ללא אמוניה.

האמוניה היא חומר חריף המגרה את דרכי הנשימה שלנו (של הלקוחה ושל מעצב השיער). לכן, השפעתה החריפה על השיער אינה מיטיבה עם בריאותם של שני הצדדים. צבעי שיער ללא אמוניה ללא אמוניה הם הדור החדש של צבעי השיער שכשמם אינם מכילים אמוניה כלל. אלו הם צבעי שיער טבעיים המיוצרים על בסיס חומרים פעילים מן הטבע ואינם כוללים חומרים כימיים חריפים כגון האמוניה. .

האם מדובר בחדשנות? אכן. המדענים מאחורי חברות מוצרי השיער המקצועיים הצליחו ליצור צבעי שיער ללא אמוניה אשר פעילים מאוד, מצליחים לכסות היטב שיער שיבה ומסוגלים לשנות את גוון השיער וצבעו תוך שימוש בחומרים טבעיים בלב. אלו הם פיגמנטים מן הטבע וחומרים פעילים המצליחים להחדיר את הפיגמנט אל עומק השערה גם בלי להשתמש באמוניה וחומרים חריפים הדומים לה.

אנחנו ב – “Hair Beauty” שהכול נעשה בידי המומחים, מאפשרים לך להיכנס אל המספרה, לנסות צבעי שיער ללא אמוניה  ולצאת ממנה במהירות כשעל ראשך צבע שיער איכותי שנראה נפלא מבלי שאת או אנחנו נחשפנו לחומרים כימיים מסוכנים.

שינוי גודל גופנים