צבעי שיער טבעיים

צבעי שיער טבעייםלכולנו ברור שצבעי השיער שאיתם אנו צובעים את שערינו מכילים חומרים המזיקים לשיער, מייבשים אותו ואף לעתים אם לא צובעים נכון גם שורפים אותו ופוגמים במבנה השערה, בסיב השערה ובקרקפת. מדוע אנו ממשיכים בכל זאת לצבוע? כדי להיפטר מהשיער הלבן כמובן ולהעניק לשיער מראה זוהר וחי. היום הפיתרון קל ופשוט – צבעי שיער טבעיים.

בניגוד לאמרה “מה שלא עושה הטבע עושה הצבע” צבעי שיער טבעיים נותנים מענה מושלם לאלו שאינן מעוניינות להעמיס את ראשן בכימיקלים. הם אינם מכילים אמוניה ושער כימיקלים, עשויים מרכיבים טבעיים בלבד, על בסיס צמחי ומעניקים כיסוי מלא לשיער לבן. רוב צבעי השיער הטבעיים מכילים סויה, תמציות של שיבולת שועל,תירס וחיטה. כל אלו מזינים את עור הקרקפת.

צבעי שיער טבעיים – רק אצל המומחים:

“Hair Beauty”, המומחים לצבעי שיער, גאים ונרגשים להיות בין הראשונים להשתמש בחומרי צבעי שיער טבעיים. אנו מודעים כי הלקוחות שלנו, כמוך כמובן, מעוניינות למזער את השימוש בחומרים בלתי רצויים ועדיין לשמור על מראה שיער בוהק, בריא וזוהר. אנו נתאים את הצבע השיער לטעמך האישי ויחד ניצור את המראה המושלם שלך.

אנו מזמינים אותך להגיע אל הסלון שלנו בעכו ולשמוע מפי חמודי והצוות המיומן והמוכשר על צבעי שיער טבעיים באופן כללי ויעילותם ועל צבעי השיער הטבעיים שברשותנו. אנו גאים להחזיק במוצרים בטכנולוגיה גבוהה שיעניקו לך כיסוי טבעי ומלא לשיערך. המוצרים שלנו איכותיים ומקצועיים. כל שנותר לך הוא להגיע ולנסות בעצמך.

שינוי גודל גופנים