צבעי שיער וגוונים

צבעי שיער וגוונים

תודי. לפחות פעם אחת בחייך שמעת את האמרה “את זקוקה לקצת שבע לפנים” או “את חייבת להדגיש יותר את צבע השיער שלך הוא טיפה חיוור. גבירותיי, “Hair beauty” מכריזים על מהפך! מהיום תושבות עכו, הצפון ובכלל יוכלו ליהנות ממגוון צבעי שיער וגוונים שישלימו את הטוטאל לוק ליצירת מראה שיער מושלם, לא פחות מכך.

כן כן. צבעי שיער וגוונים יכולים ליצור מהפך משמעותי במראה שלך שיקצור רק שבחים ומחמאות. כך למשל שינוי צבע השיער מכהה לבהיר או שינוי גוון השיער אפילו בטון אחד יצור מראה חדש לגמרי ומרענן לשערך וכמובן שגם לך. אם עושים גווני שיער באופן נכון ומקצועי בשיתוף מלא של הלקוחה התוצאות מדברות בעד עצמם.

טרנדים, טיפים, המלצות ומה שביניהם:

צוות המומחים שלנו החליט להעניק מן הידע הרב שצבר ולהשיב על השאלות העיקריות לפני שאתן בוחרות את הצבע והגוונים. כמובן יש לבחור צבעי שיער וגוונים המתאימים לסוג השיער שלך ולצבע עור הפנים. גווני שמש בשיער גווני שיער דרמטיים כגון ה”אומברה” הנפוץ היום יקנו לך שינוי משמעותי במראה. חשוב מאוד לא להיבהל בתחילה מכיוון שהגוונים או צבעי השיער החדש יראו מעט בוהקים וחזקים, אך לאחר חפיפה אחת או שתיים הצבעים מקבלים את התוצאה המבוקשת.

חשוב לציין כי צבעי שיער וגוונים דורשת מיומנות מקצועית. השיער נחשף לחומרים פעילים החודרים אל עומק השערה ומשנים את המבנה מבפנים. יד מקצועית והמומחיות שלנו בסלון תכוון את הפעולה למניעה של נזקים לשיער. את מוזמנת להתרשם מן העבודות שלנו ולקבל ייעוץ כבר עכשיו!

שינוי גודל גופנים