צביעת שיער

צביעת שיערחושבת לשבוע את שערך ולהעניק לך שינוי במראה? אחת הדרכים לכך מלבד תספורת כמובן היא  צביעת שיער. שינוי צבע השיער וצביעתו מחדש הם חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של כל אישה והרצון של רוב הנשים ואף שלך ליישר קו עם הטרנדים הכי אופנתיים ועדכניים.

אנחנו מעצבי השיער המקצועיים ב- “Hair beauty” יודעים כי צבעי השיער השונים יכולים לשנות את התדמית שלך מקלאסית לדרמטית, מקלילה וקזו’אלית לרצינית או בכל כיוון אופנתי שבא לך. לכן, רצוי להדגיש כי בניגוד לדעה הרווחת צביעת שיער אינה מיועדת לכיסוי שיער שיבה בלבד!. כיום ישנה קשת רחבה של צבעי שיער המכילים אינספור גוונים יחד עם יכולת מוגברת לערוך שינוי של ממש בגוון השיער שלך.

צביעת שיער יכולה להיות הפתרון הפשוט והנוח ביותר עבורך כשסם מתחשק לך לשנות את המראה שלך ולא בפרט הקטן ביותר. השילוב בין צבעי שיער ובין גוונים, השילוב בין התספורת החדשה שלך  ובין צבע שיערך והתאמה המלאה של צבע השיער לגוונייך הטבעיים, גוון עורך, צבע עינייך וכמובן, טעמך וסגנונך האישי, יכולים בין רגע להדגיש את פניך ולהאיר אותן באור אחר.

עם זאת על אף שנדמה כי צביעת שיער היא פעולה פשוטה היא עדיין מחייבת יד מקצועית ומיומנת כדי שתוכלי ליהנות משיער בריא ומרשים בצבע חדש ומחמיא.

שימוש בצבע שיער זול ולא מקצועי עלול להותיר את שיערך שיער פגום, שביר, וחסר חיים וברק. לכן חשוב לפנות אל מעצבי שיער מיומנים ומקצועיים בכל פעם שמתחשק לך לשנות את צבע שיערך.

צוות המספרה של “Hair Beauty” ובראשם חמודי עובר השתלמויות שוטפות וכך רוכש את כל החומרים והטכניקות והמיומנויות  העדכניות הנדרשות לצביעת שיער. עשי הבחירה הנכונה בשבילך, בכל הנוגע לצביעת שיערך ובואי אלינו לייעוץ !

שינוי גודל גופנים