פתיחת תלתלים

פתיחת תלתליםנמאס לך לקום בכל בוקר כשהתלתלים שלך נפוחים וצפופים וקשה לך לסדר אותם ולעצב אותם? רוצה להעניק לשיערך מראה שופע ובריא? את לא לבד! פתיחת תלתלים היא הפיתרון האולטימטיבי עבורך. החלקת פתיחת התלתלים הוא בעיקרון כמו כל החלקת שיער רגילה, אך ההבדל היחיד ביניהן הוא שבניגוד להחלקה רגילה שבה המטרה היא שיער חלק וישר, בפתיחת התלתלים המטרה היא להיפטר מהם, כך שתיהני משיער גלי, גולש, מאוד קל לסידור ובעיקר בריא.

במספרת Hair Beauty”” פתיחת תלתלים נערכת בקפידה רבה, עד שמתקבלת התוצאה המושלמת עבור השיער שלך וכמובן עבורך. בנוסף, את היא שקובעת עד כמה את שיערך יהיה חלק? ועד כמה את רוצה ששיערך יהיה גלי מעט?

התאמת החומרים בהם מבוצעת פתיחת תלתלים והטכניקה בה נעשית העבודה במספרה שלנו הם אלו הקובעים את רמת פתיחתן של התלתלים ואת התוצאה הסופית.

כיון ש- Hair Beauty הם המומחים לכל סוגי החלקות השיער השונות ובחרנו בקפידה את סוגי ההחלקות שאותן נבצע במספרה, בדגש על פתיחת תלתלים, אנו מבטיחים כי כל לקוחה תקבל את התוצאה הרצויה לה בקלות תוך שירות יעיל וטיפול נעים.

כיון ששיער מתולתל הוא כאמור קשה לסידור, ההחלקה מומלצת אם את מתולתל ומתקשה לסדר את שיערך. כל שאלינו לעשות הוא לזהות את צרכיך ולהגשים במלוא מובן המילה את הפנטזיה שלך!

לפגישת ייעוץ והתאמה חייגו אלינו כבר עכשיו!

שינוי גודל גופנים