טיפים לטיפוח תוספות שיער

טיפים לטיפוח תוספות שיערתוספות השיער שלך עלו לא מעט כסף. את אוהבת את מראה השיער המלא והארוך שלך, הרי לא תרצי להזניח את התוספות ושהשיער שלך ייראה מוזנח.

קבלי כמה טיפים לטיפוח תוספות שיער

1. אם תוספות השיער שלך משיער טבעי
חשוב לחפוף את השיער בשמפו מתאים ולהשתמש במרכך שיער וקרם הזנה לשיער. הניקוי הקבוע של השיער והתוספות, ההזנה השוטפת של השיער יעניקו לשיערך ולתוספות השיער שלך מראה בריא ומבריק שתיהני ממנו.

מומלץ להבריש את השיער עם תוספות השיער במברשת ובעדינות, כדי שלא לפגוע בשיער ולמשוך ולמרוט אותו, לשבור או לתלוש אותו. ניתן להשתמש במברשת מיוחדת או מסרק מיוחד להתרת קשרים.

אם את חושבת לשנות את שגרת טיפוח השיער שלך, לרכוש שמפו או מסיכה חדשים, התייעצי עם מעצב השיער שלך קודם. ודאי שהתכשיר מתאים לתוספות השיער שלך לפני שתקני.
2. אם תוספות השיער שלך סינטטיות
תוספות שיער משיער סינטטי נוטות לפתח קשרים ולכן חשוב להשתמש במרכך שיער, מסיכה או ספריי מיוחד שיאפשר סירוק נוח של השיער והתרת קשרים בלי לפגוע בתוספות השיער.

באופן כללי אם יש לך תוספות שיער סינטטיות הימנעי משימוש בתכשירים רבים מדי לשיער. החומרים האלה עלולים להצטבר על השיער וליצור מראה חסר חיים לתוספות.
תוספות שיער משיער סינטטי אינן אמורות להחזיק מעמד למשך זמן רב. הן משמשות בדרך כלל כפתרון זמני לתקופה קצרה ולכן אם תוספות השיער שלך התחילו להיראות לא טוב, אולי הגיע הזמן להסיר אותן ולחדש את תוספות השיער.

ככלל כשמדובר בתוספות שיער, שני גורמים יקבעו במידה רבה את שביעות רצונך:

בחירת סוג השיער ממנו עשויות התוספות, טכניקת העבודה של מעצב השיער, רמת המקצועיות והמיומנות שלו בחיבור תוספות שיער.
כשמדובר במומחה לתוספות שיער חמודי מסלון הייר ביוטי בעכו נחשב לאחד המובילים בתחום בארץ ולכן כשאת רוצה להעניק לתוספות השיער שלך את הטיפול המקצועי ביותר – התקשרי והגיעי לסלון HAIR BEAUTY כדי להבטיח לעצמך הנאה מקסימאלית.

שינוי גודל גופנים