חידוש החלקה יפנית

חידוש החלקה יפנית

חידוש החלקה יפנית מדוע נדרש חידוש החלקה יפנית? חידוש ההחלקה היפנית מיועד לאזור הספציפי שבו צמח השיער הטבעי שלך והוא לא חלק. הטיפול משתנה מלקוחה ללקוחה ועל פי סוג השיער. זהו בעצם טיפול תקופתי כדי לשמור על שיערכן חלק ורך. כאשר מחדשים החלקה יפנית יש חשיבות לדיוק, למקצועיות ולעבודה הנכונה, ליצירת השילוב הנכון בין השיער החלק ובין הקצוות שאינן חלקות, לשמור על הקרקפת מפני חומר ההחלקה ולמנוע תלישת שיער וכדי להמשיך ולשמור על מראה שיער בריא. יש עוד המון דברים לזכור ולחשוב עליהם.

כמה זמן תבלי במספרה? זמן ההמתנה עם חומר ההחלקה הוא המינימום האפשרי וזאת כדי לשמור על החוזק של השיער שלך וכדי שנוכל לטפל בו באופן בטוח בחידוש הבא. מעצב שיער מיומן ידע כי בעת חידוש החלקה יפנית. יש לשמור על אורכי השיער שכבר הוחלקו בפעם הקודמת, כך שלא יהיה מגע בין עם חומר ההחלקה בביצוע החידוש.

מתי מומלץ לבצע חידוש החלקה יפנית ומה המחיר? אם שיערך מקורזל מומלץ לחדש אחת לכל שלושה חודשים לערך. אם שיערך מתולתל באופן טבעי הגיעי לבצע חידוש אחת לכל ארבעה או חמישה חודשים. שיער גלי ידרוש חידוש אחת לכל חצי שנה עד שמונה חודשים, בעוד שיער חלק ידרוש חידוש אחת לכל שמונה עד עשרה חודשים. הכול תלוי בתחושה המשתנה מלקוחה ללקוחה. מהו מחיר חידוש החלקה יפנית? תלוי באורך הקצוות, בסוג השיער שלך ואחת לכל כמה זמן את מגיעה אל הסלון כדי לחדש. הכי חשוב הוא לשמור על השיער שלך בריא ומלא ברק וחיות.

זקוקה לחידוש החלקה יפנית? התקשרי ל- 077-5517127 לקביעת תור, יעוץ ואבחון.

שינוי גודל גופנים