החלקת שיער לגברים

החלקת שיער לגבריםאנו מברכים את כל הגברים המודרניים בעלי השיער הארוך שאוהבים להיות מטופחים, וכמובן את נשותיהם המודרניות שאוהבות את הגברים שלהן מטופחים ומסודרים, גם ברמת השיער. אז מכיוון שאתם הגברים משקיעים במראה שלכם, אין פלא בכך שבשנים האחרונות החלקת שיער לגברים הפכה לטרנד בולט שגדל ותופס תאוצה.
כן, אתם הגברים כבר מזמן לא שוכחים לעצב את השיער ויש ביניכם כאלו שויתרו על התספורת הצבאית המגולחת ומצוידים בשיער מעט ובעיקר שופע. עם זאת, לצערנו, השיער הנשי שונה מהשיער הגברי – הוא קצר יותר, מסולסל יותר וגלי יותר. לכן החלקת שיער לגברים היא פיתרון נהדר לבעיות עיצוב השיער, סידורו וטיפוחו.

החלקת שיער לגברים – הבדלים, טיפים ועוד:

באופן עקרוני, אין כל הבדל בין החלקת שיער לגברים ובין ההחלקות השונות ש מבצעות הנשים. הטכניקה המועדפת היום, גם בקרב (על אף שאינה היחידה) היא ההחלקה היפנית. בהחלקה יפנית למשל, ישנו שימוש בחומר מיוחד המשנה את מבנה השערה כך שהשיער הופך מגלי ומטולטל לחלק ומסודר. מכיוון שהשיער קצר יותר ומכיוון שגברים מסתפרים לעתים תכופות יותר, יש לחדש את ההחלקה לעתים קרובות יותר.
אצלנו בסלון “Hair Beauty”. גם הגברברים שביניכם יכולים לבצע החלקת שיער לגברים ולזכות בשיער חלק ושופע. אנו מבטיחים שתצאו מהסלון כשהשיער שלך רק כמשי, גמיש, מבריק ומאוד נוח לסירוק, לסידור. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו, לקבוע תור. אנו נקדיש לכם את מלוא תשומת הלב אנו נעניק לכם תספורת, החלקה ועוד מגוון שירותים.

שינוי גודל גופנים