החלקת קראטין

החלקת קראטיןהחלקת קראטין  ~ החלטת להחזיר לשיערך את הרעננות והברק? מעוניינת בשינוי ובשיער חלק?”החלקת קראטין היא בדיוק ההחלקה שחיפשת. החלקת “קראטין”, הנקראת גם החלקת “קרטין”, מחזירה לשיער היבש, הפגום וחסר החיונית את גמישותו ומעניקה לו חיות, מגע משי, ברק הטבעי ורעננות.

ההחלקה הלכה למעשה – את החלקת קראטין מבצעים תוך שימוש בתכשירים עשירים בקראטין טבעי. בתהליך הטיפול מוחדר הקראטין אל עומק השערה ומתקבע בתוכה. בנוסף, ממלא חומר הקראטין את הסדקים הקיימים בשיער ועוטף את השערה במעטה השומר עליה.

התוצאה המתקבלת היא שיער מלא ברק; שיער גמיש, בריא מאוד ונעים למגע. לאחר ההחלקה שיער נראה חלק יותר ויהיה נוח יותר לסידור ולעיצוב.

המלצת המומחה להחלקת קראטין :

החלקת קראטין היא הטיפול מומלץ ביותר לנשים לסובלות משיער פגום, יבש, שביר והרוס. ההחלקה נחשבת לטיפול המשקם ביותר לשיער ואף המתקדם ביותר. תהליך ההחלקה נמשך שעתיים כשבסופם תתקבל תוצאה מושלמת!

החומרים שבהם אנו משתמשים ב- Hair Beauty לצורך החלקת הקרטין מאושרים על במשרד הבריאות ואינם מסכנים את בריאות לקוחותינו או את בריאות שיערן. אנו בוחרים בקפידה את התכשירים בהם אנו משתמשים במספרה ומשתמשים אך ורק בחומרים פעילים, יעילים ובטוחים לשימוש לצורכי ההחלקה.

 Hair Beauty יעניקו לך תוצאה להחלקת קראטין מושלמת ללא פשרות!

למידע מאתר ויקיפדיה החלקת קרטין

שינוי גודל גופנים