החלקת משי

החלקת משייום קיצי שטוף שמש. אחרי יום העבודה מתחשק לך לנצל את השקיעה המאוחרת ולעשות סיבוב בעולם הגדול. את מחליטה על סיבוב עם חברות בקניון של שופינג, ארוחת ערב וגלידה לקינוח. יש לך במה להתגאות; החברות שלך עדיין לא ראו את החלקת משי שעשית לאחרונה ואת בטוחה שהן יתעלפו מהמראה.

את מוזמנת ממש לא להתעורר מהחלום. אם את מעוניינת בשיער חלק, רך כמשי ונעים למגע יש לנו את הפתרון המושלם עבורך. לא נמתח אותך יותר מידי ונאמר כי מדובר בהחלקת משי. החלקת משי חוללה מהפכה בתחום החלקות השיער. מדובר בטכנולוגיה חדשה מבית היוצר של המותג האמריקאי “CHI” אשר מבצעת החלקה ללא אמוניה ופורמלין טכנולוגיית יונים שליליים. ההחלקה מאושרת על ידי משרד הבריאות ומבוססת על משי טהור.

את ודאי שואלת את עצמך מדוע לבחור דווקא החלקת משי? ומה ההבדל בינה ובין החלקות אחרות? אז כך: המשי מכיל שבעה עשר סוגי חומצת אימנו הקיימת בסיבים של כל שערה בריאה. כשאר אנו מחדירים את חומצת האמינו לשיער אנו משקמים על שיער פגום ומעניקים לו חזרה את הברק, הרכות והזוהר. בנוסף, יכול המשי לשאת את הלחות הקיימת כאן בארץ פי שלוש ממשקלו. שכן, החלקת משי מחדירה כמות גדולה של לחות אל השערה ומעניקה לה גמישות והגנה מפני חום ורדיקלים חופשיים.

למי מתאימה החלקת משי וכל כמה זמן יש לחדש אותה? כמעט כולן יכולות ליהנות מהחלקת משי ובעיקר נשים מבוגרות ונשים בעלות שיער פגום או דליל. חשוב לציין כי החלקת המשי אינה מחליקה את השיער לצמיתות, כך שיש לחזור אל המספרה פעם בכמה חודשים.

בואי עוד היום ל-Hair Beauty – המומחים להחלקת המשי  לבצע אבחון ובדיקת התאמה.
אנו מבטיחים להעניק את מלוא השירות והתוצאה? את תהיי מרוצה!

שינוי גודל גופנים