החלקה צרפתית

החלקה צרפתיתחיפשת היכן לעשות החלקה צרפתית ומצאת! אך הרשי לי להסביר באופן מדויק יותר ומקצועי יותר מדוע כדאי לך לבחור דווקא בהחלקה צרפתית ולא בכל החלקה אחרת.

ישנן כמה וכמה סיבות, אך קודם נאמר כי ישנן לא מעט בנות הסובלות משיער מרדני וקשה לעיצוב, ולכן החלקה צרפתית מספקת את הפיתרון האולטימטיבי לצורך האמיתי של נשים אבות. שיטת ההחלקה הצרפתית היא קצרה (מספר שעות), אמינה ופשוטה שבסופה יתקבלו תוצאות מושלמות לטווח ארוך. ההחלקה מבוססת על פורמולה משופרת המאופיינת בטכנולוגיה חכמה, כך שלאחר ההחלקה אינך צריכה לדאוג לבריאות השיער, מכיוון שהשיער מוזן ברמה עשירה מאוד של מינרלים, שמנים וסרמידים. כל אלו שומרים על כל אחת מן השערות ומעניקים לשערה שכבת הגנה חלקה, מבריקה ובריאה תמיד.

החלקה צרפתית מהי היא?

שמה הצרפתי של ההחלקה הוא “אקסטנסו טרה טרמיק”. בעברית שמה של ההחלקה הוא לחלוטין תרגיל שיווקי המבדיל אותה משאר ההחלקות (הברזילאית והיפנית). תתפלאו לשמוע כי את החלקה צרפתית פותחה דווקא ביפן על ידי חברת “לוריאל פרופשיונל פריז”.

בהחלט ניתן לומר כי החלקה צרפתית היא ההחלקה העדינה ביותר הקיימת היום, מבין כל שאר ההחלקות, בייחוד אם יודעים לעשות אותה נכון ולנווט בין שלושת רמות החוזק שניתן להגיע אליהם. את קובעת מהו חוזק ההחלקה ואנחנו מבצעים!

ההחלקה הצרפתית במספרת “Hair Beauty” תקנה לך פיתרון ארוך טווח ותמנע את שבירתו של השיער והתפצלותו.

אני מזמין אותך באופן אישי לבוא אל המספרה היקרתית שלנו ולקבל ייעוץ מלא ומפורט!

שינוי גודל גופנים