החלקה יפנית

החלקה יפניתמהי בעצם החלקה יפנית ומה כדאי שתדעי עליה רגע לפני שאת בוחרת בה. הדבר החשוב ביותר שיש לדעת על החלקה יפנית הוא אופן התהליך כמובן. בעת תהליך ההחלקה עובר השיער שינוי מבנה באמצעות חום. כדי שהשיער יהיה חלק והישאר כך לאורך זמן, נעשה שימוש בחומר כימי בטכנולוגיה חדישה שאינו גורם כל נזק למעטפת השיער החיצונית הנקראת “קוטיקטלה”.

החומר הכימי חודר אל תוך השיער בעד למעטפת ומתיר את הקשרים האחראיים על מבנה השיער לכל אורכה. מטיבו החומר הכימי שנמרח על השיער אינו ידידותי מטיבו ולכן, חשוב מאוד להשתמש בו על פי הצורך כדי לא לגרום נזק.

לאחר שביצע החומר את פעולתו, שוטפים את השיער. לאחר השטיפה מזינים את השיער בחומר ידידותי יותר. מיד לאחר מכן, מיישרים את השיער על ידי מיישרי שיער שבאמצעות חום מסדרים מחדש את מבנה השערה.

וודאי יש לך שאלות ואנו ננסה לענות על כמה מהן. ראשית נאמר כי החלקה יפנית מתאימה לרוב סוגי השיער, כולל שיער מובהר או פגום. אם בחרת בהחלקה יפנית, שרייני לך בין שלוש וחצי שעות לחמש שעות (תלוי באורך השיער, בנפח השיער ובסוגו) לצורך השלמת התהליך וקבלת מראה רענן ומדהים. שיער שהוחלק בהחלקה יפנית יישאר אמנם חלק, אך השיער שצמח יזקק אף הוא להחלקה. בדרך כלל רק לאחר שישה חודשים תזדקקי לטיפול בשורשי השיער.

בואי התייעצי איתי לגבי ההחלקה היפנית יוקו סיסטם ויחד נבצע בדיקת התאמה המיוחדת לך!

שינוי גודל גופנים