החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאיתתני לי לגלות לך סוד: כל אישה שתשאלי ברחוב תאמר לך שהיא לא מרוצה משערה והייתה מעדיפה שהוא יהיה חלק, וודאי גם את זו הסיבה שאת פה.

החברות המליצו לך על החלקה ברזילאית ומיד נכנסת לבדוק את העניין? מצוין! הגעת למקום הנכון אנחנו ב-Hair Beauty  מומחים לכל סוגי ההחלקות וכך גם להחלקה הברזילאית.

בראש ובראשונה נאמר כי החלקה ברזילאית אינה החלקה של ממש, אלא טיפול בקראטין. התוצאה היא כמובן שיער חלק, כך שלא תצטרכי לעשות בכל פעם פן בזמן הקרוב.

בנוסף ההחלקה יוצרת שיער עדין ואינה מתאימה כל כך לשיער מקורזל. בהחלקה הברזילאית הקראטין משתלב עם מבנה השערה החיצוני ויחד הם יוצרים מעטפת עדינה על השערה.

החלקה ברזילאית – יתרונות ודברים שיש להתחשב בהם:

החלקה ברזילאית מטפלת בשיער יבש ופגום ומשקמת אותו, מחליקה את השיער מבלי לפגוע במבנה הפנימי שלו ומתאימה לאלו המעוניינות בשיער חלק עד כדי מקלות. עם זאת, ההחלקה הברזילאית מחזיקה מעמד לארבע חודשים פחות או יותר ואינה מתאימה לשיער תלתלים עבה. לאחר ההחלקה יש לחפוף בשמפו מיוחד.

המלצה ממני אלייך:

“אם את חשה ששיערך זקוק לטאץ’; אם את חשה כי שיערך פגום והיית רוצה לשקם אותו מעט והחזיר לו את בריאותו ואת הברק הטבעי, החלקה ברזילאית היא הפיתרון עבורך! אני חמודי, המומחה להחלקות שיער ובעל מספרה ייחודית המציעה כלל שירותים, מזמין אותך באופן אישי לייעוץ, לאבחון ולטיפול אישי. את התוצאה תראי מיד!

שינוי גודל גופנים