החלקה אורגנית

shutterstock_89437825בשנים האחרונות ישנו טרנד חדש,”חיבור אל הטבע” קוראים לו, אך נדמה שהוא כאן כדי להישאר ולכן לא ניתן להתעלם ממנו. אנשים רבים זונחים את האוכל המרוסס, את ה”ג’אנק פוד”, ממעיטים באכילת בשר, ומשתמשים ביותר מוצרים מן הטבע. אם גם את אחת מאותם אנשים וחשוב לך לקבל מראה שיער בריא ומלא ברק וחיוניות, אך להמעיט בכימיקלים השונים הנלווים להחלקת שיער; ל-Hair Beauty  יש את הפיתרון המושלם – החלקת אורגנית. החלקה המעניקים לך שיער מושלם ויכולת ליהנות מכל העולמות. רוצה לדעת עוד פרטים? מצוין! אנחנו כאן כדי לתת לך את המידע המלא, המקיף והמקצועי ביותר על ההחלקה האורגנית כדי שתוכלי לבחור נכון וחכם.

תאמיני או לא, אך החלקה אורגנית נטולת פורמלין ונטולת גופרית. ההחלקה היא שילוב של טכנולוגיה מהפכנית לעיצוב שיער שאינה פוגעת בו יחד עם חומרים אורגניים אשר משקמים את השיער ומעניקים לו מראה בריא, טבעי ויפה. בין החומרים האורגניים הנמצאים בהחלקה האורגנית שאנו מבצעים במספרה הם: קראטין, אגוז שיאה, חומצת שומן, ויטמינים ומינרלים טבעיים וכדומה.

היתרון בהחלקה אורגנית מלבד אי השימוש בחומרים כימיים הוא שהיא מתאימה לרוב סוגי השיער ואפילו לשיער מובהר, צבוע, דק (עד לרמה מסוימת) שיער מקורזל באופן טבעי. בניגוד לשאר ההחלקות, החלקה אורגנית מאפשרת לך לחפוף את שיערך כבר באותו היום שבו ביצעת את הטיפול.

לאחר החלקה אורגנית אין צורך שתשתמשי בשמפו מיוחד ללא מלחים או תעשי פן כדי ליהנות משיער כיפי, חלק וקל לסידור ולעיצוב.

כי את חשובה לנו – טיפ קטן אך גדול על החלקה אורגנית:

ההחלקה האורגנית אורכת זמן רב יותר מן ההחלקות הרגילות. לכן, הכיני לך זמן איכות עם עצמך ובואי לקבל פינוק אמיתי ובסופו שיער חלק כמשי.

לפגישת ייעוץ והתאמה ולהסבר נוסף מן המומחים ב- Hair Beauty חייגי אלינו

שינוי גודל גופנים