אומברה

אין ספק! המלה הספרדית המתגלגלת על לשוננו ביתר קלות כבשה את העולם הסערה והיא כאן כדי להישאר. אומברה הוא הטרנד הלוהט כיום בתחום הגוונים לשיער וצבעי השיער ואם קלואי קרדשיאן עשתה זאת, מי אנחנו שנוותר על המראה האקזוטי והשיקי של האומברה. אם השיער שלך משעמם אותך “Hair Beauty” מציעים לך להתחדש.

אומברה – גלי את הסוד:

באופן כללי אומברה פירושו שיער המתחלק ליותר מגוון אחד – השורשים בצבע אחד והקצוות בצבע אחר. כן חשוב לציין כי האומברה היא טכניקת צביעה שבה הגוון הבהיר בקצוות משתלב בהדרגה עם צבע השיער.

לאוברה יתרונות רבים. ראשית הוא מעניק לשיער מראה צעיר ועדכני. אומברה מתאים מאוד לשיער ארוך וחלק, אך ניתן לבצע אותו גם על שיער מתולתל או גלי בהצלחה יתרה. השיער נראה כאילו שהית בשמש לאורך כל עונת קיץ הקודמת כשהיית בחופשה מדהימה והשתזפת בשמש. כעת רק חודשים אחרי, ניתן לראות הבדל בגוון השיער בין קצות השערות לבין הקרקפת.

חשוב לנו לומר כי לא כל אומברה יראה מושקע ולגמרי טבעי. מעצבי שיער שאינם מיומנים במלאכת  צביעת האומברה עלולים להעניק ללקוחה מראה שיער שרוף ועייף,  כאילו השהייה בשמש הרסה את שערך צרבה אותו. אנו בסלון מומחים לאוברה. אנו נעניק לך את המראה הזוהר שעליו תמיד חלמת. נבהיר את השיער בקצוות ונניח לו להתמזג עם השורשים בצורה מושלמת.

חמודי וצוות המומחים שלו  לאומברה יצרו עבורך את המראה המושלם !

שינוי גודל גופנים